Kliinilise labori eesmärgid

Kliinilise labori keskkond on viimastel aastatel drastiliselt muutunud.

Innovatsioon, automatiseerimine, IT-ühenduvus ja logistika on kaasa toonud üha suuremate ja suuremate töötõhususele keskenduvate laborite ja laborikettide tekkimise. Pidevast konkurentsist juhituna püüavad need laborid optimeerida oma ressursse ja leida kulutõhusaid lahendusi.

Riikides, kus see nähtus ei ole kliinilisi laboreid mõjutanud, on analüüsitehnoloogia ja andmehalduse innovatsioon ka peamine tõukejõud patsientide ravi ja nende vajaliku turuarenduse parandamisel.

Samal ajal alluvad referenthaigla ja ülikooli laborid meditsiini arengule ja kulupiirangutele, mis nõuavad uuenduslikke tehnilisi ja juhtimislahendusi, et pakkuda kvaliteetset patsiendihooldust.

Kõigile tervisevõrgustiku võtmeisikutele on omane järeleandmatu kulude vähendamise püüd.

Diagnostika

Turult võib leida rohkelt uuenduslikke tehnilisi ja IT-lahendusi, mis võimaldavad kulusid vähendada ja laboratooriumi jõudlust parandada. Siin ei seisne väljakutse lahenduste kvantiteedis ja kvaliteedis, vaid:

  • Kuidas teha kindlaks, et see lahendus on minu labori jaoks kõige sobivam?
  • Kuidas ma selle muudatusega hakkama saan?
  • Kuidas tagada, et see lahendus ei oleks veel üks kiht, mis muudab tegevuste juhtimise keerukamaks?

Need kriitilised küsimused on mõeldud laborijuhtidele.

Sebia Lean Service (SLS) koos Sebia tootelahenduste ja teaduspagasiga pakub laborijuhtidele tuge nendele küsimustele vastamiseks.

Töövoo tõhusus ja juhtimine

Laboratooriumide peamine ülesanne on pakkuda tervishoiutöötajatele ja patsientidele kvaliteetseid, usaldusväärseid ja õigeaegseid kliinilise diagnoosi tulemusi, jäädes samas eelarve piiresse. See tähendab lihtsalt tõhususe saavutamist, mida SLS-juhtimislahendused ka teevad: eesmärk on saavutada kvaliteet just vajalike ressurssidega.

Peamine SLS põhimõte on koondada ressursid labori põhiülesannete ümber, samas suunates ja kõrvaldades kõik mittevajalikud ülesanded. Selle tulemuseks on jõudluse paranemine.

Võtme-elemendid

laboritöö optimeerimisel

Sebia

Lean Service Solution

Teenus on loodud labori jõudluse parandamiseks kohandatud toote- ja halduslahendustega. See koosneb modulaarsest ja skaleeritavast teenusepakkumisest.