Phoresis Core

Kõigi Sebia instrumentide ühine tarkvara

PHORESIS CORE on ainulaadne Sebia väljatöötatud tarkvara, mis võimaldab kasutajatel tõlgendada, hallata, salvestada ja vaadata Sebia instrumentide abil saadud analüüsitulemusi.

Kasutajasõbralik ja funktsionaalne PHORESIS CORE juhib Sebia instrumente ning pakub kiiret ja tõhusat andmehaldust. PHORESIS’t saab kasutada kõigi Sebia instrumentidega nii kapillaar- kui ka agaroosgeelelektroforeesi tehnikates, mis lihtsustab analüüside läbivaatamist, tõlgendamist ja kinnitamise protsessi.

Selle täiustatud liidestamisvõimalused võivad rahuldada kõige keerukamaid laborivajadusi, olgu selleks töökoormuse haldamine või võrgurakenduse kohandamine, et pakkuda kaugjuurdepääsu mistahes muust asukohast  või tütarhaigla laborist.

PostgreSQL CLIENT/SERVER tehnoloogia võimaldab mitme lehe haldamist erinevatel operaatoritel, kes kinnitavad aruandlusprotsessi erinevaid etappe.
Kõiki neid samme saab teha samaaegselt instrumendi asukohas või kaugemast asukohast.

On näidatud, et nefelomeetrilised ja turbidimeetrilised testid ülehindavad sFLC tasemeid, mis ei ole alati kooskõlas seerumi valgu elektroforeesi / immunofiksatsiooni ja muude kliiniliste parameetritega.

Sebia FLC Kappa ja Lambda kitid põhinevad Elisa meetodil, mis on võimalik teostada nii manuaalselt kui automatiseeritult.

Eelised

Phoresisega seotud instrumendid:

  • MiniCAP flex-piercing

  • Capillarys 3 OCTA

  • Capillarys 3 TERA

  • Capillarys 3 MC

  • Capillarys 3 TERA TLA

  • Hydrasys 2 Scan Focusing